Úklid lesa – Liberec
05.11.2014

Uklidíme les? Pod tímto heslem se dne 24.5. 2014 v 9 hodin u zastávky Lidové sady v Liberci sešlo kolem 30 lidí a společně se rozhodli uklidit část lesa kolem Dětského koutku a Jizerského potůčku.

Uklidíme les? Pod tímto heslem se dne 24.5. 2014 v 9 hodin u zastávky Lidové sady v Liberci sešlo kolem 30 lidí a společně se rozhodli uklidit část lesa kolem Dětského koutku a Jizerského potůčku. Počasí nebylo nejlepší, ale dopoledne nepršelo a tak jsme procházeli lesem a sbírali vše co tam nepatří. Skupina se rozdělila na dvě části, přibližně 15 lidí uklízelo lokalitu za Dětským koutkem, kde se nasbíralo 9 velkých pytlů na odpadky. Děti z místního skautského oddílu uklízeli kolem Jizerského potůčku a nasbírali 6 pytlů. Hajný z městských lesů se po skončení akce postaral o odvoz odpadků. Nejvíce jsme našli pet flašek a skleněných lahví, ale našli jsme i jednu pneumatiku. Společná akce byla zakončena posezením a popovídáním v místí restauraci, protože začalo pršet a opékání jsme museli zrušit. Zbylé pytle a rukavice jsme uschovali na další úklid lesa.

Spolek AUTOLAB se zabývá ekologickými aktivitami se zaměřením na racionální a efektivní recyklaci materiálů. Naším cílem je najít alternativní použití pro materiály, které se nyní skládkují a nejsou dále jakkoliv využívány. Podporujeme rovněž ekologické aktivity partnerských neziskových organizací.
c
O NÁSmNAŠE PROJEKTYmPODPORUJEMEmFOTOGALERIEmPROJEKT VILA-ŠKOLKAmGRANTOVÝ PROGRAMmOCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮmKONTAKT
© 2014 Autolab, All Rights Reserved, Developed by 5Q.